Nota Prawna


Strona Internetowa Artromedical Centrum Artroskopii i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Stawów ma charakter informacyjny, a nie konsultacyjny. Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby zakres wiadomości zawarty w tym opracowaniu był zgodny z aktualnym stanem wiedzy, wskazaniami i praktyką kliniczną. Mimo to, ze względu na postęp nauk i zmieniające się regulacje prawne, Czytelnik musi brać pod uwagę informacje zawarte w najnowszych doniesieniach dotyczących badań podstawowych i niepożądanych działań leków. Dotyczy to także specjalnych ostrzeżeń i środków ostrożności. Niniejsze opracowanie w żadnym razie nie może stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań terapeutycznych. Decyzje o diagnozie, leczeniu, terapii, rehabilitacji w konkretnym schorzeniu pacjenta podejmowane są po konsultacji medycznej i wykonaniu właściwych badań tylko i wyłącznie przez lekarzy i rehabilitantów. Zarząd, lekarze, konsultanci, rehabilitanci Artromedical Centrum Artroskopii i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Stawów nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy, komplikacje, powikłania wynikłe u osób, które samodzielnie zastosują informacje zawarte w tym serwisie.
Wszystkie prawa zastrzeżone z wyjątkiem grafik, diagramów i rysunków. Przedruk i reprodukcja w jakiejkolwiek postaci całości bądź części niniejszego opracowania (z włączeniem grafik, diagramów i rysunków) bez pisemnej zgody Artromedical Centrum Artroskopii i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Stawów i autorów są zabronione.

Wszystkie ilustracje i materiały filmowe służa wyłącznie celom edukacyjnym, a nie komercyjnym. Nie mogą stanowić podstawy do stawiania diagnozy i podjęcia leczenia.